• Реєстрація
Шкільна бібліотека
СТОРІНКА БІБЛІОТЕКИ PDF Друк e-mail

Юний друже!

ЗАПРОШУЄМО ТЕБЕ ДО НАШОЇ ШКІЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ. ТУТ НА ТЕБЕ ЧЕКАЮТЬ ДРУЗІ. МОЖЛИВО ТИ ЗДИВУЄШСЯ, ЧИ ВВАЖАЄШ, ЩО ДРУЗІВ У ТЕБЕ ДОСТАТНЬО? АЛЕ, НЕ ПОСПІШАЙ... ТУ ДРУЖБУ, ЯКУ МОЖУТЬ ЗАПРОПОНУВАТИ ВОНИ, - ЛЮДИ ЦІНУЮТЬ УСЕ ЖИТТЯ.

ТИ, НАПЕВНО, ЗДОГАДАВСЯ, ЩО ДРУЗІ, ЯКІ НА ТЕБЕ ЧЕКАЮТЬ, ЦЕ- КНИГИ.  АДЖЕ ВОНИ ЗАВЖДИ ПОРУЧ.  ВАРТО ТІЛЬКИ ВЗЯТИ ЇХ ДО РУК І ТИ ЗМОЖЕШ, ЗА ВЛАСНИМ БАЖАННЯМ, ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ  У НАВЧАННІ,  ДІЗНАТИСЬ ПРО ЩОСЬ ЦІКАВЕ, ДИВОВИЖНЕ, А МОЖЕ, Й ТАЄМНИЧЕ.

МОЖЛИВО ТОБІ СУМНО? НА ВУЛИЦІ ІДЕ ДОЩ, АБО ПРОСТО ЧОМУСЬ НУДНО? ПРОПОНУЮ ВІДКРИТИ, НАПРИКЛАД, КНИГУ А. ЛІНДГРЕН "ПЕППІ ДОВГА ПАНЧОХА" АБО "МАЛИЙ І КАРЛСОН" І ГАРНИЙ НАСТРІЙ ГАРАНТОВАНО. ТИ, НАПЕВНО, НЕ ВІДМОВИШСЯ ВІД ТАКИХ ДРУЗІВ, ЯК Д'АРТАНЬЯН, ГАРРІ ПОТТЕР? ЇХ, ЯК І БАГАТЬОХ ІНШИХ ПОДАРУВАЛИ ЛЮДСТВУ, А ЗНАЧИТЬ І ТОБІ,КНИГИ.
МИ ЧЕКАЄМО НА ВСІХ, ХТО ХОЧЕ ПОТОВАРИШУВАТИ З КНИГОЮ.

Бібліотека школи є невід`ємною ланкою навчально-виховного процесу. Свою діяльність бібліотека організовує спільно з педагогічним колективом відповідно до планів роботи і регламентуючої документації, що затверджується директором школи.

Робота шкільної бібліотеки надзвичайно багатогранна.

У своїй роботі бібліотека керується основними нормативно-правовими документами:

Бібліотека впроваджує в роботу активні форми - як групові, так й індивідуальні, масові заходи, що сприяють розвитку читацьких інтересів, популяризації української книги.

Головним завданням роботи шкільної бібліотеки є виховання учнів здатних до творчості, ініціативи, адаптованих до конкретного вибору свого місця в житті, які є носієм кращих надбань національної та світової культури.

Бібліотека працює у різних напрямах,  має різні функції , головною метою яких є популяризація літератури.

  • виховання в учнів інформаційної культури;
  • надання інформаційно-методичної допомоги учням в оволодінні основами наук
  • надання інформаційно-методичної допомоги батькам у розвитку інтересу до читання і виховання любові до книги;
  • розширення бібліотечно-інформаційних послуг на основі удосконалення традиційних і засвоєння нових бібліотечних форм і методів роботи;
  • формування в учнів вмінь та навичок бібліотечного користувача, розкриття перед ними основних функцій бібліотеки, вихованням поваги до правил користувача своєї і будь-якої бібліотеки ;
  • · всебічне сприяння підвищенню фахової, педагогічної майстерності вчителів, вихователів, батьків шляхом популяризації педагогічної літератури і надання інформації про неї;

Використання Інтернету в бібліотеці дає можливість:

  • одержувати бібліографічну інформацію, звертаючись до каталогів українських та зарубіжних бібліотек;
  • одержувати тексти документів, користуючись електронними бібліотеками;
  • користуватися інформацією періодичних видань, що мають електронні версії в Інтернеті.
КНИГА ЗАЛИШАЄТЬСЯ НІМОЮ ЛИШЕ ДЛЯ ТОГО, ХТО НЕ ВМІЄ ВИТЯГТИ З МЕРТВОЇ БУКВИ ЖОДНОЇ ДУМКИ, А БІБЛІОТЕКАР ВТІЛЮЄ ЦІ ДУМКИ В ЖИТТЯ І ДОПОМАГАЄ УЧНЯМ ЗРОЗУМІТИ, ЩО КНИГА – ГОЛОВНИЙ ЗАСІБ НАВЧАННЯ І ЗДОБУТТЯ ПОТРІБНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, БО ХТО ВОЛОДІЄ  ІНФОРМАЦІЄЮ – ТОЙ ВОЛОДІЄ СВІТОМ.

Наша бібліотека - зона психологічного комфорту, де немає напруги, оцінок, журналу. Тут відбувається зустріч із цікавою книжкою.


Не лінуйтесь, завітайте 
У нашу бібліотеку – 
Таку лагідну і світлу, 
Любов'ю зігріту. 
Для всіх двері тут відкриті 
Хто вчитись бажає. 
Не лінуйтеся, заходьте – 
Книга вас вітає!

Останнє оновлення на Середа, 20 грудня 2017, 13:15
 
16 днів проти насильства PDF Друк e-mail

 

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Шкільною бібліотекою була оформлена виставка «Ми за дитинство без насильства»

Мій улюблений світ – Без насильства.

Без жорстокості, болю, зла.Тут народом складена пісня

Містить тільки хороші слова.

Мій улюблений світ –

Без насильства,

Де немає страждання й війни,

Де розквітла калина барвиста

І пісень не почуєш сумних.

Мій улюблений світ – це не казка

А реально щасливе життя.

Бо звільнивши наш світ без насильства

Можна сміло іти в майбуття

Останнє оновлення на Середа, 20 грудня 2017, 11:58
 


Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.

вул. Трибушанська 14, с.Ділове, 90625 | +380 31 32 323 16 | info@diloveschool.com.ua

Copyright © 2019. Діловецька загальноосвітня шола І-ІІІ ступенів.

S5 Box

Ввійти на сайт

Реєстрація

*
*
*
*
*

Поля, позначені (*), є обов'язковими для заповнення.

Captcha plugin for Joomla from Outsource Online