• Реєстрація
Соціально-психологічна служба
Привіт, друже! PDF Друк e-mail

Ти ходиш до школи, відвідуєш різні секції та гуртки, проте  багато часу проводиш  вдома з батьками. Як добре ти знаєш батьків? Давай це з’ясуємо!

 

Запиши відповіді на наступні питання, а потім порівняй їх з відповідями батьків.

Якого кольору очі вашого батька?

Як ваші батьки познайомились?

 

Для відпустки ваша мама віддасть перевагу:

а) розкішному курорту;

б) сільському будиночку в горах;

в) відпочинку вдома або в іншому місці?

За якого кандидата у президенти твій батько віддав голос у 2010 році?

Ваша мама вірить у кохання з першого погляду?

Твій батько у вільний час:

а) дивиться телевізор з сім'єю;

б) проводить час на самоті;

в) йде до друзів?

 

Ваша мама купує цукор тоді, коли він повністю закінчився чи коли вже його лишилося обмаль?

Ваш тато зазвичай носить ваші фотографії у себе в гаманці?

Скільки років було вашій мамі на її першому побаченні?

 

Що вибере ваш тато, включивши телевізор:

а) футбольний матч;

б) мильну оперу;

в) старий фільм;

г) бойовик?

 

Що  може зробити ваша мама:

а) зробити стійку на голові;

б) замінити лампочку;

в) забити цвях;

г) пошити сорочку?

 

Яку найбільшу рибу зловив твій батько?

Хто найближчий друг твоєї мами?

Який подарунок твій батько найбільше хотів би отримати?

Яку страву твоя мама любить готувати найбільше?


Підсумок: Якщо у тебе співпало більше 15 відповідей – вітаємо ... Ти добре знаєш своїх батьків! З 10 до 15? Непогано, але намагайся приділяти батькам трохи більше уваги. Менше ніж 10? Тобі потрібно більше часу проводити разом з батьками…

 

Пам'ятай: Твоє ставлення до батьків свідчить про те як ти дбаєш про них!!!

 

 

Як керувати емоціями?

Привіт, друже. Ти часто сердишся на інших та на себе? Негативні емоції керують тобою? Як керувати емоціями? Ця стаття допоможе тобі керувати ними? Ось  прості поради психолога…

Негативні емоції мають руйнівний потенціал, тому важливо навчитися розуміти їх, щоб вони не керували тобою. Сум, ревнощі, гнів, ненависть, тривога… Всі ці емоції перешкоджають вашій здатності справлятися із проблемами.

Але негативні емоції є природною частиною життя людини, і вони забезпечують орієнтир для позитивних емоцій. Проте дитина, повністю позбавлена агресії в школі, виконує роль жертви. Ти сам нерідко спостерігав це. Негативні емоції часто є природним проявом, але, як ви їх виражаєте, які вони? Конструктивні чи руйнівні вони? Наприклад, цілком природно почувати себе ображеним, коли ви довго чекаєте друга, або сумуєте, коли ви з ним посварилися. Однак, якщо ви висловите свій гнів з криками та образами, це призведе до руйнівних наслідків. Знайте  про наслідки негативних емоцій і навчіться  керувати ними. Ви повинні розуміти різницю між позитивними і негативними емоціями для практичного використання та вироблення навиків стійкості. Емоції мають біологічну складову. Емоції - це фізичні відчуття в тілі, і мозок реагує на ці відчуття, стимулюючи подальші нервові і гормональні реакції. Це складний процес, і в кінцевому підсумку може мати позитивний чи негативний вплив на ваше самопочуття. Є багато способів керування емоціями. Ось декілька порад:

 • Замініть негативне мислення на більш конструктивні і продуктивні думки.
 • Вправи! Регулярно займайтеся фізичними вправами, навіть якщо вам не хочеться їх робити.
 • Їжте корисну їжу. Прагніть до збалансованої дієти!
 • Постарайтеся зрозуміти ваші негативні емоції і речі, які їх викликають.
 • Навчіться розслаблятися: релаксація, йога, медитації або прослуховування спокійної музики.
 • Залиште минуле в минулому. Немає ніякої користі від спогадів, які ви не можете змінити.
 • Зверніться за професійною допомогою та консультацією у разі потреби.
 • Сон! Постарайтеся налагодити регулярний графік сну і дотримуватися його, навіть у вихідні.
 • Ставте перед собою реалістичні цілі та досягайте їх.
 • Святкуйте свята. Знайдіть час поговорити з другом або погуляти з домашньою твариною.
 • Подумайте про позитив, що ви досягли у своєму житті.
 • Шукайте світлу сторону у кожній ситуації!

Зрозумійте, що життя не завжди радість це часто й темні періоди, та ми маємо шукати відповіді і знаходити сенс у всьому.

 

Заповіді

1.     Розкрий себе в будь-якій ініціативі.
2.     Пам'ятай, що сила твоя, цінність для тебе і оточуючих – це твоє прагнення до морального, духовного і фізичного здоров'я.

3.     Знайди того, хто потребує твоєї підтримки, допомоги, захисти його. Надавши допомогу, не перетворюй її на милостиню, не принижуй гідність людини.
4.     Оцінюй себе та твоїх товаришів не за словами, а за реальними діями.
5.     Вчися, бо вчитися треба.
6.     Розумій природу, щоб розуміти самого себе.
7.     Перемагай труднощі і не зупиняйся на досягнутому.
8.     Люби, поважай свій народ, свою культуру, Батьківщину.
9.     Будь хазяїном свого слова.
10. Шануй своїх батьків

 

Здоров’я - це нічого?

Здоров'я - це стан фізичного, психічного і соціального благополуччя.

Коли людина здорова, вона добре працює, гарно вчиться. Вона завзято робить різні справи.

Найбільше щастя в житті - здоров'я.

Коли нічого не болить, приємно спілкуватися з рідними, близькими і знайомими, радіти кожній посмішці, успіху друзів.
У здорової людини гарний настрій.
Здорова людина долає поганий настрій, вміє налаштуватись на роботу. 
Здорова людина вміє керувати своїми діями.
Здорова людина добра і справедлива.
Все це і є благополуччя.
Отже, благополуччя - це задоволення від насиченого подіями життя.

Проаналізувавши досвід багатьох благополучних, успішних і щасливих людей, вчені зробили висновок: щоб бути благополучним, успішним, зрештою щасливим, треба вчитися цього так само, як математиці, хімії, історії тощо.


Здоров'я - це стан фізичного, психічного і соціального благополуччя.

Коли людина здорова, вона добре працює, гарно вчиться. Вона завзято робить різні справи.

здоров'я.

Коли нічого не болить, приємно спілкуватися з рідними, близькими і знайомими, радіти кожній посмішці, успіху друзів.
У здорової людини гарний настрій.
Здорова людина долає поганий настрій, вміє налаштуватись на роботу. 
Здорова людин
Здорова людина добра і справедлива.
Все це і є благополуччя.
Отже, благополуччя - це задоволення від насиченого подіями життя.

Проаналізувавши досвід багатьох благополучних, успішних і щасливих людей, вчені зробили висновок: щоб бути благополучним, успішним, зрештою щасливим, треба вчитися цього так само, як математиці, хімії, історії тощо.

Що треба робити підлітку, аби не палити ?

Перше: необхідно знати всю правду про тютюн і куріння і наш проект допоможе в цьому.

Друге: потрібно знати, що, не дивлячись на рекламу, фільми і  серіали, в яких улюблені герої можуть палити, більшість підлітків, молодих людей, дорослих і спортсменів не палять.Третє:займися фізичними вправами або улюбленим видом спорту, або спортивними танцями. Від цього потрійна користь: користь для здоров'я; прекрасно проведеш вільний час; ти знайдеш друзів, з якими у тебе будуть спільні інтереси, наприклад, спорт. Четверте: потрібно знайомитися з новими людьми і знаходити нових друзів, але при цьому слід залишатися вільним і незалежним від їх тиску. Не обов'язково палити "за компанію" лише тому, що твої друзі або інші люди палять. Оскільки палити тобі або не палити — це твій вибір, а не твоїх друзів. Не вони вирішують за тебе, а ти сам повинен вирішувати. Не палити — не означає бути слабким, не зовсім дорослим або "білою вороною". Якщо твій друг пропонує тобі закурити, а ти не хочеш, ти не повинен погоджуватися. Завжди можна і потрібно відмовлятися. Не палити — означає зробити вибір на користь здоров'я. Справжні друзі повинні це розуміти і поважати твій вибір. П'яте: не витрачай гроші на "дим". Краще збережи їх і витрать на що-небудь цікаве, наприклад, на модний одяг, нову комп'ютерну гру або на черговий похід в інтернет-клуб, або на дискотеку. Для довідки: якщо палити по одній пачці сигарет в тиждень, то за рік витрачається: якщо сигарети стоять до 2 у.о. за пачку — до 104 у.о.; якщо сигарети коштують до 3 у.о. за пачку — до 160 у.о. Шосте: не опинись в клітці під назвою "тютюн". Куріння — це клітка, куди легко попасти, але важко вибратися. І вже не ти, а сигарета керує тобою. Пам'ятай, що нікотин є в будь-яких сигаретах, сигарах і він викликає залежність. Будь вільним від тютюну. Розпоряджайся своїм життям сам і не дозволяй си

 

гареті розпоряджатися ним. Сьоме: якщо ти вже почав час від часу палити або робиш це постійно, настав час кидати палити. У цьому подвійна користь: величезна користь для здоров'я і ти зберігаєш багато грошей. До того ж, якщо ти не палиш, то у тебе красивий, здоровий вигляд; від тебе і від твого волосся, одягу і з рота приємно пахне; у тебе білі зуби і сяюча посмішка. Завжди роби вибір на користь здоров'я!

 

6 порад як вміти подобатися людям та знаходити друзів

Як подобатися людям? Це справді вічне питання, на яке немає точної відповіді до цього часу. Адже всім вгодити неможливо і не потрібно навіть старатися всім догодити, просто для того, щоб тебе  любили. Проте є такі люди до яких всі відносяться добре, в них немає ворогів, їм завжди легко знайти мову з іншими.

1. Щиро цікався іншими людьми. Альфред Адлер, знаменитий віденський психолог, написав книжку “Що повинно означати для вас життя” в якій говорить: “Індивідуум, який не виявляє цікавості до своїх побратимів – людей, переживає найбільші труднощі в житті і заподіює найбільшу несправедливість іншим. ” Це гірка правда, проте в нашому суспільстві найбільше таких особистостей.

2. Усміхайся. Вчинки красномовніші за слова, а усмішка говорить: “Ви мені подобаєтесь. Ви робите мене щасливим. Я радий вас бачити.” Просто зустрічай людей з радістю, якщо хочеш, щоб вони раділи зустрічі  з тобою. Ти не хочеш усміхатися?

Тоді просто змусь себе це зробити і побачиш, результат перевершить очікування. А ще, прочитай пораду Ельберта Хаббарда: ” Кожного разу, коли ви виходите з будинку, наберіть бадьорого вигляду, високо підніміть голову, ніби вона увінчана короною, дихайте повними грудьми, “пийте сонячне світло”, вітайте усмішкою ваших друзів і вкладайте душу в кожне рукостискання.”

3. Якнайчастіше звертайся до людини за ім’ям. Є проста істина: для людини звук її імені є найсолодшим і найважливішим звуком людської мови. Більше того, люди так пишаються своїми іменам, що прагнуть їх увічнити будь-якою ціною.

Останнє оновлення на Середа, 22 травня 2013, 09:41
 


Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

вул. Трибушанська 14, с.Ділове, 90625 | +380 31 32 323 16 | info@diloveschool.com.ua

Copyright © 2019. Діловецька загальноосвітня шола І-ІІІ ступенів.

S5 Box

Ввійти на сайт

Реєстрація

*
*
*
*
*

Поля, позначені (*), є обов'язковими для заповнення.

Captcha plugin for Joomla from Outsource Online