• Реєстрація
Ласкаво просимо, Гість
Логін: Пароль: Запам’ятати мене

Правила

I. Загальні положення
1. Даний форум - щось на кшталт приватного клубу для спілкування, в якому існують свої як гласні, так і негласні правила. Не все можна прописати в правилах, тому деякі тонкощі спілкування тут ви зрозумієте.
2. Дані правила постійно коригуються і доповнюються, однак слід мати на увазі, що вони не є єдиним документом, що регламентує дії адміністрації. Якщо адміністрація ухвалює якесь рішення, то навіть якщо воно і не прописано в правилах, учасники зобов'язані його виконувати. Про всі нові рішеннях і вимогах в обов'язковому порядку пишеться в анонсах на форумі.
3. Адміністрація форуму може порушувати свої ж власні правила. Зрозуміло, що це звучить дивно, проте краще прийняти це як факт, і ми зобов'язуємося не зловживати цією можливістю.
4. Для якихось учасників форуму можуть робитися певні винятки з правил. Подібні питання вирішує тільки склад Адміністрації Школи.
5. Офіційна мова спілкування на форумі Школа - російська. Інші мови спілкування не вітаються, якщо тільки фрази на іноземному не приводяться як приклад. Якщо ви на форум викладаєте якісь цитати на іноземних мовах, то ви ж повинні їх перевести на російську мову (або хоча б коротко розповісти, в чому зміст цієї цитати)
6. Від вас не вимагають при реєстрації вводити справжні ПІБ (хоча насправді бажано вказувати таки реальне ім'я), однак майте на увазі, що абсолютно безглузді, образливі або неблагозвучні псевдоніми можуть призвести до того, що вам так і не відкриють доступ на форум (або закриють його через якийсь час). Крім того, постарайтеся хоч щось вказати про себе в профайлі при реєстрації. Тут форум, де учасники звикли щось знати один про одного, а не карнавал з масками.
7. Форум - не місце для чиєїсь реклами (комерційної чи некомерційної - все одно), а також не місце для "досліджень" всяких доморощених чи якихось інших психологів, соціологів та інших-ологов. Тому не дивуйтеся, якщо вас відразу забанять за подібні треди - без жодних попереджувальних пострілів.
8. На цьому форумі немає ніякої демократії. Це означає, що рада адміністраторів, творець і власник форуму, встановлюють правила спілкування, а те, що ми вимагаємо, повинно виконуватися неухильно. Якщо рада адміністраторів не збирається обговорювати якісь свої рішення або правила і не збирається давати з цього приводу будь-кому будь-які пояснення, то це означає, що ці правила або вимоги не вимагається обговорювати, а потрібно просто дотримуватися їх - або покинути цей форум. Пам'ятайте про те, що вас на цей форум ніхто за руку не тягнув і ніхто не тримає. Тут завжди раді новим учасникам, але вони не повинні заявлятися в чужий монастир зі своїм статутом.
II. Загальні правила і заборони:

1 У всіх форумах Школи заборонено прояв міжнаціональної ворожнечі, лайка й образи. Порушникам буде заборонятися доступ в форум без яких-небудь додаткових попереджень. Дані форуми - для дружнього й доброзичливого спілкування. Якщо ви не звикли спілкуватися таким чином, вам не сюди. У форумі категорично заборонений грубий перехід на особистості, злобні підколки і всякого роду недружні перепалки.
2 Любителям "падонкавского" сленгу - явно не сюди. Тобто як разова стилізація це, може бути, ще й проектують, але постійно спілкуватися в подібному стилі тут не дадуть - краще навіть і не намагатися.
3 Листа транслітом на даному форумі категорично заборонені!
4 У випадку прояву хамства, явної неповаги, грубого переходу на особистості в суперечці - модератор або адміністратор має право позбавити вас на якийсь час (або назавжди, залежно від тяжкості вчиненого) права публікувати повідомлення, а тред, в якому виникла така ситуація, закрити ( в рідкісних випадках тред може бути просто вилучений). Як правило, на перший раз модератор (адміністратор) обмежується попередженням. При другому порушенні вас можуть позбавити доступу до форуму на тиждень. При третьому - на місяць. Якщо і це не допоможе, то вам закриють доступ в форум назавжди. Однак майте на увазі, що у разі серйозних порушень вам можуть без жодних попереджень закрити тимчасово чи назовсім доступ на форум. Найбільш серйозне порушення - флейм (лайка) і образу учасників. Такі порушення караються нещадно. Однак адміністрація розуміє, що всі мають право на помилку, тому навіть якщо вам закрили доступ на форум назовсім, ви можете вибачитися
5 Тут немає системи поглинання покарань. Модератор читає тред і реагує на кожен лист з порушенням. Тому, якщо ви порушили правила у трьох листах, що йдуть підряд, на першому листі ви отримаєте попередження, а на другому модератор може відразу вас відключити від форуму на якийсь час.
6 Слід також мати на увазі, що будь-яке повідомлення, створене якимось учасником форуму, є власністю форуму, а не створив повідомлення.
7 Адміністрація форуму не видаляє на прохання учасників створені ними теми (особливо якщо в даних темах вже є відповіді інших учасників).
8 Адміністрація форуму не карає (позбавляє доступу) учасників форуму з їх власним проханням. Якщо учасник форуму вважає, що форум заважає його роботі або особистому житті, він сам повинен справлятися з цими проблемами, не залучаючи модераторів та адміністрацію.
9 Забороняється реєстрація з використанням тимчасових поштових скриньок! (Тобто ті ящики які створюються на час). такі користувачі будуть заблоковані. тобто вашу поштову скриньку повинен бути зареєстрований в нормальному поштовику, наприклад: mail.ru yandex.ru google.ru rambler.ru і т.п. ... а не на якому-небудь анонімному сервері. тобто якщо ваш ящик буде мати вигляд 21425@qgwtrdr.ru то ви швидше за все відразу ж будете заблоковані. Пошта потрібна для зв'язку адміністрації з вами!
10 На форумі забороняється створювати теми з проханнями про матеріальну або будь-який інший допомоги - для вас або ваших знайомих / родичів. Для постійних учасників форуму з цього правила в серйозних випадках може робитися виняток, але всі подібні випадки повинні попередньо обговорюватися з Адміністрацією
11 На форумі категорично забороняється цитувати особисту переписку (Приватом або e-mail'ом) одних учасників форуму з іншими без явної згоди обох сторін. Це карається відключенням назавжди.
12 Форум підкоряється законам Російської Федерації, тому на ньому забороняється публікувати повідомлення, які порушують ці закони.
13 На форумі забороняються посилання на екстремістські ресурси. Дозволяється приводити звідти цитати (без посилань), якщо вони підтверджують якісь думки ПРОТИ тероризму (із серії "ви тільки подивіться, що ці виродки пишуть") і категорично забороняються цитати звідти із серії "вони таки хороші, тому що вбивають мирних жителів в ім'я визволення чогось там ".
14 Звертаємо увагу користувачів на те, що адміністрація форуму не несе відповідальність за неетичні дії учасників. Однак коли подібні випадки стають відомими - таким учасникам забороняється доступ на форум.
15. Забороняється безглузде висловлювання, що не відноситься до теми (Флуд). покарання - попередження. 3 попередження - блокування. За використання безглуздих лайливих повідомлень (особливо з використанням матюків) тягне блокування без попередження.
16. Якщо Адміністрацією буде помічено що ктото з користувачів на сторонніх ресурсах виражає негатив і створює антирекламу нашому форуму, то послідує Блокування без попередження.
17. Заборонено реєструвати Нік - нейм образливого характеру, матірний або ж складається з одних цифр і символів (?:%; № 1234). Дані облікові записи будуть заблоковані.
18. Кожен Заблоковані учасник форуму школа має можливість на реабілітацію, розуміння і виправлення.

Перейти до категорії

Час створення сторінки: 0.06 секунд

вул. Трибушанська 14, с.Ділове, 90625 | +380 31 32 323 16 | info@diloveschool.com.ua

Copyright © 2018. Діловецька загальноосвітня шола І-ІІІ ступенів.

S5 Box

Ввійти на сайт

Реєстрація

*
*
*
*
*

Поля, позначені (*), є обов'язковими для заповнення.

Captcha plugin for Joomla from Outsource Online